Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma işlemi yapılmadan önce, dişlerin üzerinde katman olarak yer alan diş taşı, plak ve tartarlar dişten uzaklaştırmalıdır.

İmplant ve Cerrahi Tedaviler

Çene kemiğindeki diş kayıplarına bağlı oluşan boşluklara yerleştirilen yapay diş köklerine implant denir. İmplantların üzerine ise hastaya uygun olarak tercih edilen diş protezleri yerleştirilmektedir.

Diş Eti Hastalıkları

Diş eti hastalıkları, diş çevresindeki yumuşak veya sert tüm dokuların teşhisi ve tedavisini kapsayan diş hekimliğinin bir uzmanlık alanıdır.

Çocuk Diş Hekimliği

Çoçuk diş hekimliği  (pedodonti) 0-13 yaş arasında yer alan çocukların süt ve daimi dişleri ile ilgili yaşadıkları problemlerin giderilmesini amaçlayan diş hekimliğinin bir uzmanlık alanıdır.

Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı, estetik ve fonksiyonel bozukluğu olan dişlerin çeşitli tedaviler ile yeniden şekillendirilmesidir. Gülüş tasarımı yapılırken kişinin istekleri göz önüne alınırak ona en uygun renk ve yapıda, yüzüne uyumlu, doğal görünümlü bir tasarım dizayn edilir.

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi lokal anestezi altında dişin sinir dokusunda meydana gelen çürümüş ve iltihaplanmış kısmın temizlenip doldurulmasıdır. Bu işlem enfekte kanalların temizlenmesi olarak da bilinmektedir.

Çene Eklemi Tedavisi

Çene eklemi tedavisi, alt ve üst çenenin birleşme yeri olan çene ekleminde meydana gelen tüm hastalıkların tedavisini kapsamaktadır.